Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Vsetín

Firma Výkup Antik Vsetín je zaměřena na výkup starožitností Vsetín a starožitného nábytku Vsetín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekVsetín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Vsetín a výkup retro doplňků Vsetín jako jsou stará křesla Vsetín, staré kredence Vsetín, chromové gauče Vsetín, starožitné psací stoly Vsetín, starožitné jídelny Vsetín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Vsetín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Vsetín, výkup starožitného nábytku Vsetín, výkup použitého nábytku Vsetín, výkup nábytku Vsetín, výkup chromového nábytku Vsetín, výkup designového nábytku Vsetín, výkup nábytku Halabala Vsetín, výkup křesel Vsetín, výkup porcelánu Vsetín, výkup z pozůstalostí Vsetín, vyklízení pozůstalostí Vsetín. odhad starožitností Vsetín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI