Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Tábor

Firma Výkup Antik Tábor je zaměřena na výkup starožitností Tábor a starožitného nábytku Tábor po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekTábor ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Tábor a výkup retro doplňků Tábor jako jsou stará křesla Tábor, staré kredence Tábor, chromové gauče Tábor, starožitné psací stoly Tábor, starožitné jídelny Tábor, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Tábor z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Tábor, výkup starožitného nábytku Tábor, výkup použitého nábytku Tábor, výkup nábytku Tábor, výkup chromového nábytku Tábor, výkup designového nábytku Tábor, výkup nábytku Halabala Tábor, výkup křesel Tábor, výkup porcelánu Tábor, výkup z pozůstalostí Tábor, vyklízení pozůstalostí Tábor. odhad starožitností Tábor

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI