Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Strakonice

Firma Výkup Antik Strakonice je zaměřena na výkup starožitností Strakonice a starožitného nábytku Strakonice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekStrakonice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Strakonice a výkup retro doplňků Strakonice jako jsou stará křesla Strakonice, staré kredence Strakonice, chromové gauče Strakonice, starožitné psací stoly Strakonice, starožitné jídelny Strakonice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Strakonice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Strakonice, výkup starožitného nábytku Strakonice, výkup použitého nábytku Strakonice, výkup nábytku Strakonice, výkup chromového nábytku Strakonice, výkup designového nábytku Strakonice, výkup nábytku Halabala Strakonice, výkup křesel Strakonice, výkup porcelánu Strakonice, výkup z pozůstalostí Strakonice, vyklízení pozůstalostí Strakonice. odhad starožitností Strakonice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI