Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Zličín

Firma Výkup Antik Praha-Zličín je zaměřena na výkup starožitností Praha-Zličín a starožitného nábytku Praha-Zličín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Zličín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Zličín a výkup retro doplňků Praha-Zličín jako jsou stará křesla Praha-Zličín, staré kredence Praha-Zličín, chromové gauče Praha-Zličín, starožitné psací stoly Praha-Zličín, starožitné jídelny Praha-Zličín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Zličín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Zličín, výkup starožitného nábytku Praha-Zličín, výkup použitého nábytku Praha-Zličín, výkup nábytku Praha-Zličín, výkup chromového nábytku Praha-Zličín, výkup designového nábytku Praha-Zličín, výkup nábytku Halabala Praha-Zličín, výkup křesel Praha-Zličín, výkup porcelánu Praha-Zličín, výkup z pozůstalostí Praha-Zličín, vyklízení pozůstalostí Praha-Zličín. odhad starožitností Praha-Zličín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI