Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Satalice

Firma Výkup Antik Praha-Satalice je zaměřena na výkup starožitností Praha-Satalice a starožitného nábytku Praha-Satalice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Satalice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Satalice a výkup retro doplňků Praha-Satalice jako jsou stará křesla Praha-Satalice, staré kredence Praha-Satalice, chromové gauče Praha-Satalice, starožitné psací stoly Praha-Satalice, starožitné jídelny Praha-Satalice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Satalice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Satalice, výkup starožitného nábytku Praha-Satalice, výkup použitého nábytku Praha-Satalice, výkup nábytku Praha-Satalice, výkup chromového nábytku Praha-Satalice, výkup designového nábytku Praha-Satalice, výkup nábytku Halabala Praha-Satalice, výkup křesel Praha-Satalice, výkup porcelánu Praha-Satalice, výkup z pozůstalostí Praha-Satalice, vyklízení pozůstalostí Praha-Satalice. odhad starožitností Praha-Satalice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI