Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Nymburk

Firma Výkup Antik Nymburk je zaměřena na výkup starožitností Nymburk a starožitného nábytku Nymburk po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekNymburk ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Nymburk a výkup retro doplňků Nymburk jako jsou stará křesla Nymburk, staré kredence Nymburk, chromové gauče Nymburk, starožitné psací stoly Nymburk, starožitné jídelny Nymburk, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Nymburk z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Nymburk, výkup starožitného nábytku Nymburk, výkup použitého nábytku Nymburk, výkup nábytku Nymburk, výkup chromového nábytku Nymburk, výkup designového nábytku Nymburk, výkup nábytku Halabala Nymburk, výkup křesel Nymburk, výkup porcelánu Nymburk, výkup z pozůstalostí Nymburk, vyklízení pozůstalostí Nymburk. odhad starožitností Nymburk

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI