Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Jihlava

Firma Výkup Antik Jihlava je zaměřena na výkup starožitností Jihlava a starožitného nábytku Jihlava po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekJihlava ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Jihlava a výkup retro doplňků Jihlava jako jsou stará křesla Jihlava, staré kredence Jihlava, chromové gauče Jihlava, starožitné psací stoly Jihlava, starožitné jídelny Jihlava, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Jihlava z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Jihlava, výkup starožitného nábytku Jihlava, výkup použitého nábytku Jihlava, výkup nábytku Jihlava, výkup chromového nábytku Jihlava, výkup designového nábytku Jihlava, výkup nábytku Halabala Jihlava, výkup křesel Jihlava, výkup porcelánu Jihlava, výkup z pozůstalostí Jihlava, vyklízení pozůstalostí Jihlava. odhad starožitností Jihlava

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI