Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Jeseník

Firma Výkup Antik Jeseník je zaměřena na výkup starožitností Jeseník a starožitného nábytku Jeseník po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekJeseník ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Jeseník a výkup retro doplňků Jeseník jako jsou stará křesla Jeseník, staré kredence Jeseník, chromové gauče Jeseník, starožitné psací stoly Jeseník, starožitné jídelny Jeseník, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Jeseník z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Jeseník, výkup starožitného nábytku Jeseník, výkup použitého nábytku Jeseník, výkup nábytku Jeseník, výkup chromového nábytku Jeseník, výkup designového nábytku Jeseník, výkup nábytku Halabala Jeseník, výkup křesel Jeseník, výkup porcelánu Jeseník, výkup z pozůstalostí Jeseník, vyklízení pozůstalostí Jeseník. odhad starožitností Jeseník

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI