Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Děčín

Firma Výkup Antik Děčín je zaměřena na výkup starožitností Děčín a starožitného nábytku Děčín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDěčín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Děčín a výkup retro doplňků Děčín jako jsou stará křesla Děčín, staré kredence Děčín, chromové gauče Děčín, starožitné psací stoly Děčín, starožitné jídelny Děčín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Děčín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Děčín, výkup starožitného nábytku Děčín, výkup použitého nábytku Děčín, výkup nábytku Děčín, výkup chromového nábytku Děčín, výkup designového nábytku Děčín, výkup nábytku Halabala Děčín, výkup křesel Děčín, výkup porcelánu Děčín, výkup z pozůstalostí Děčín, vyklízení pozůstalostí Děčín. odhad starožitností Děčín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI