Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blansko

Firma Výkup Antik Blansko je zaměřena na výkup starožitností Blansko a starožitného nábytku Blansko po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlansko ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blansko a výkup retro doplňků Blansko jako jsou stará křesla Blansko, staré kredence Blansko, chromové gauče Blansko, starožitné psací stoly Blansko, starožitné jídelny Blansko, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blansko z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blansko, výkup starožitného nábytku Blansko, výkup použitého nábytku Blansko, výkup nábytku Blansko, výkup chromového nábytku Blansko, výkup designového nábytku Blansko, výkup nábytku Halabala Blansko, výkup křesel Blansko, výkup porcelánu Blansko, výkup z pozůstalostí Blansko, vyklízení pozůstalostí Blansko. odhad starožitností Blansko

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI