Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Vysočina

Firma Výkup Antik Vysočina je zaměřena na výkup starožitností Vysočina a starožitného nábytku Vysočina po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekVysočina ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Vysočina a výkup retro doplňků Vysočina jako jsou stará křesla Vysočina, staré kredence Vysočina, chromové gauče Vysočina, starožitné psací stoly Vysočina, starožitné jídelny Vysočina, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Vysočina z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Vysočina, výkup starožitného nábytku Vysočina, výkup použitého nábytku Vysočina, výkup nábytku Vysočina, výkup chromového nábytku Vysočina, výkup designového nábytku Vysočina, výkup nábytku Halabala Vysočina, výkup křesel Vysočina, výkup porcelánu Vysočina, výkup z pozůstalostí Vysočina, vyklízení pozůstalostí Vysočina. odhad starožitností Vysočina

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI