Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Znojmo

Firma Výkup Antik Znojmo je zaměřena na výkup starožitností Znojmo a starožitného nábytku Znojmo po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekZnojmo ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Znojmo a výkup retro doplňků Znojmo jako jsou stará křesla Znojmo, staré kredence Znojmo, chromové gauče Znojmo, starožitné psací stoly Znojmo, starožitné jídelny Znojmo, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Znojmo z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Znojmo, výkup starožitného nábytku Znojmo, výkup použitého nábytku Znojmo, výkup nábytku Znojmo, výkup chromového nábytku Znojmo, výkup designového nábytku Znojmo, výkup nábytku Halabala Znojmo, výkup křesel Znojmo, výkup porcelánu Znojmo, výkup z pozůstalostí Znojmo, vyklízení pozůstalostí Znojmo. odhad starožitností Znojmo

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI