Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Zlín

Firma Výkup Antik Zlín je zaměřena na výkup starožitností Zlín a starožitného nábytku Zlín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekZlín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Zlín a výkup retro doplňků Zlín jako jsou stará křesla Zlín, staré kredence Zlín, chromové gauče Zlín, starožitné psací stoly Zlín, starožitné jídelny Zlín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Zlín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Zlín, výkup starožitného nábytku Zlín, výkup použitého nábytku Zlín, výkup nábytku Zlín, výkup chromového nábytku Zlín, výkup designového nábytku Zlín, výkup nábytku Halabala Zlín, výkup křesel Zlín, výkup porcelánu Zlín, výkup z pozůstalostí Zlín, vyklízení pozůstalostí Zlín. odhad starožitností Zlín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI