Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Trutnov

Firma Výkup Antik Trutnov je zaměřena na výkup starožitností Trutnov a starožitného nábytku Trutnov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekTrutnov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Trutnov a výkup retro doplňků Trutnov jako jsou stará křesla Trutnov, staré kredence Trutnov, chromové gauče Trutnov, starožitné psací stoly Trutnov, starožitné jídelny Trutnov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Trutnov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Trutnov, výkup starožitného nábytku Trutnov, výkup použitého nábytku Trutnov, výkup nábytku Trutnov, výkup chromového nábytku Trutnov, výkup designového nábytku Trutnov, výkup nábytku Halabala Trutnov, výkup křesel Trutnov, výkup porcelánu Trutnov, výkup z pozůstalostí Trutnov, vyklízení pozůstalostí Trutnov. odhad starožitností Trutnov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI