Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Tachov

Firma Výkup Antik Tachov je zaměřena na výkup starožitností Tachov a starožitného nábytku Tachov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekTachov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Tachov a výkup retro doplňků Tachov jako jsou stará křesla Tachov, staré kredence Tachov, chromové gauče Tachov, starožitné psací stoly Tachov, starožitné jídelny Tachov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Tachov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Tachov, výkup starožitného nábytku Tachov, výkup použitého nábytku Tachov, výkup nábytku Tachov, výkup chromového nábytku Tachov, výkup designového nábytku Tachov, výkup nábytku Halabala Tachov, výkup křesel Tachov, výkup porcelánu Tachov, výkup z pozůstalostí Tachov, vyklízení pozůstalostí Tachov. odhad starožitností Tachov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI