Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Svitavy

Firma Výkup Antik Svitavy je zaměřena na výkup starožitností Svitavy a starožitného nábytku Svitavy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekSvitavy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Svitavy a výkup retro doplňků Svitavy jako jsou stará křesla Svitavy, staré kredence Svitavy, chromové gauče Svitavy, starožitné psací stoly Svitavy, starožitné jídelny Svitavy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Svitavy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Svitavy, výkup starožitného nábytku Svitavy, výkup použitého nábytku Svitavy, výkup nábytku Svitavy, výkup chromového nábytku Svitavy, výkup designového nábytku Svitavy, výkup nábytku Halabala Svitavy, výkup křesel Svitavy, výkup porcelánu Svitavy, výkup z pozůstalostí Svitavy, vyklízení pozůstalostí Svitavy. odhad starožitností Svitavy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI