Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Šumperk

Firma Výkup Antik Šumperk je zaměřena na výkup starožitností Šumperk a starožitného nábytku Šumperk po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekŠumperk ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Šumperk a výkup retro doplňků Šumperk jako jsou stará křesla Šumperk, staré kredence Šumperk, chromové gauče Šumperk, starožitné psací stoly Šumperk, starožitné jídelny Šumperk, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Šumperk z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Šumperk, výkup starožitného nábytku Šumperk, výkup použitého nábytku Šumperk, výkup nábytku Šumperk, výkup chromového nábytku Šumperk, výkup designového nábytku Šumperk, výkup nábytku Halabala Šumperk, výkup křesel Šumperk, výkup porcelánu Šumperk, výkup z pozůstalostí Šumperk, vyklízení pozůstalostí Šumperk. odhad starožitností Šumperk

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI