Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Sokolov

Firma Výkup Antik Sokolov je zaměřena na výkup starožitností Sokolov a starožitného nábytku Sokolov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekSokolov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Sokolov a výkup retro doplňků Sokolov jako jsou stará křesla Sokolov, staré kredence Sokolov, chromové gauče Sokolov, starožitné psací stoly Sokolov, starožitné jídelny Sokolov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Sokolov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Sokolov, výkup starožitného nábytku Sokolov, výkup použitého nábytku Sokolov, výkup nábytku Sokolov, výkup chromového nábytku Sokolov, výkup designového nábytku Sokolov, výkup nábytku Halabala Sokolov, výkup křesel Sokolov, výkup porcelánu Sokolov, výkup z pozůstalostí Sokolov, vyklízení pozůstalostí Sokolov. odhad starožitností Sokolov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI