Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Semily

Firma Výkup Antik Semily je zaměřena na výkup starožitností Semily a starožitného nábytku Semily po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekSemily ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Semily a výkup retro doplňků Semily jako jsou stará křesla Semily, staré kredence Semily, chromové gauče Semily, starožitné psací stoly Semily, starožitné jídelny Semily, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Semily z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Semily, výkup starožitného nábytku Semily, výkup použitého nábytku Semily, výkup nábytku Semily, výkup chromového nábytku Semily, výkup designového nábytku Semily, výkup nábytku Halabala Semily, výkup křesel Semily, výkup porcelánu Semily, výkup z pozůstalostí Semily, vyklízení pozůstalostí Semily. odhad starožitností Semily

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI