Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Rokycany

Firma Výkup Antik Rokycany je zaměřena na výkup starožitností Rokycany a starožitného nábytku Rokycany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekRokycany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Rokycany a výkup retro doplňků Rokycany jako jsou stará křesla Rokycany, staré kredence Rokycany, chromové gauče Rokycany, starožitné psací stoly Rokycany, starožitné jídelny Rokycany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Rokycany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Rokycany, výkup starožitného nábytku Rokycany, výkup použitého nábytku Rokycany, výkup nábytku Rokycany, výkup chromového nábytku Rokycany, výkup designového nábytku Rokycany, výkup nábytku Halabala Rokycany, výkup křesel Rokycany, výkup porcelánu Rokycany, výkup z pozůstalostí Rokycany, vyklízení pozůstalostí Rokycany. odhad starožitností Rokycany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI