Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Rakovník

Firma Výkup Antik Rakovník je zaměřena na výkup starožitností Rakovník a starožitného nábytku Rakovník po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekRakovník ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Rakovník a výkup retro doplňků Rakovník jako jsou stará křesla Rakovník, staré kredence Rakovník, chromové gauče Rakovník, starožitné psací stoly Rakovník, starožitné jídelny Rakovník, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Rakovník z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Rakovník, výkup starožitného nábytku Rakovník, výkup použitého nábytku Rakovník, výkup nábytku Rakovník, výkup chromového nábytku Rakovník, výkup designového nábytku Rakovník, výkup nábytku Halabala Rakovník, výkup křesel Rakovník, výkup porcelánu Rakovník, výkup z pozůstalostí Rakovník, vyklízení pozůstalostí Rakovník. odhad starožitností Rakovník

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI