Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Prostějov

Firma Výkup Antik Prostějov je zaměřena na výkup starožitností Prostějov a starožitného nábytku Prostějov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekProstějov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Prostějov a výkup retro doplňků Prostějov jako jsou stará křesla Prostějov, staré kredence Prostějov, chromové gauče Prostějov, starožitné psací stoly Prostějov, starožitné jídelny Prostějov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Prostějov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Prostějov, výkup starožitného nábytku Prostějov, výkup použitého nábytku Prostějov, výkup nábytku Prostějov, výkup chromového nábytku Prostějov, výkup designového nábytku Prostějov, výkup nábytku Halabala Prostějov, výkup křesel Prostějov, výkup porcelánu Prostějov, výkup z pozůstalostí Prostějov, vyklízení pozůstalostí Prostějov. odhad starožitností Prostějov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI