Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Příbram

Firma Výkup Antik Příbram je zaměřena na výkup starožitností Příbram a starožitného nábytku Příbram po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPříbram ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Příbram a výkup retro doplňků Příbram jako jsou stará křesla Příbram, staré kredence Příbram, chromové gauče Příbram, starožitné psací stoly Příbram, starožitné jídelny Příbram, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Příbram z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Příbram, výkup starožitného nábytku Příbram, výkup použitého nábytku Příbram, výkup nábytku Příbram, výkup chromového nábytku Příbram, výkup designového nábytku Příbram, výkup nábytku Halabala Příbram, výkup křesel Příbram, výkup porcelánu Příbram, výkup z pozůstalostí Příbram, vyklízení pozůstalostí Příbram. odhad starožitností Příbram

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI