Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Přerov

Firma Výkup Antik Přerov je zaměřena na výkup starožitností Přerov a starožitného nábytku Přerov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPřerov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Přerov a výkup retro doplňků Přerov jako jsou stará křesla Přerov, staré kredence Přerov, chromové gauče Přerov, starožitné psací stoly Přerov, starožitné jídelny Přerov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Přerov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Přerov, výkup starožitného nábytku Přerov, výkup použitého nábytku Přerov, výkup nábytku Přerov, výkup chromového nábytku Přerov, výkup designového nábytku Přerov, výkup nábytku Halabala Přerov, výkup křesel Přerov, výkup porcelánu Přerov, výkup z pozůstalostí Přerov, vyklízení pozůstalostí Přerov. odhad starožitností Přerov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI