Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Zbraslav

Firma Výkup Antik Praha-Zbraslav je zaměřena na výkup starožitností Praha-Zbraslav a starožitného nábytku Praha-Zbraslav po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Zbraslav ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Zbraslav a výkup retro doplňků Praha-Zbraslav jako jsou stará křesla Praha-Zbraslav, staré kredence Praha-Zbraslav, chromové gauče Praha-Zbraslav, starožitné psací stoly Praha-Zbraslav, starožitné jídelny Praha-Zbraslav, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Zbraslav z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Zbraslav, výkup starožitného nábytku Praha-Zbraslav, výkup použitého nábytku Praha-Zbraslav, výkup nábytku Praha-Zbraslav, výkup chromového nábytku Praha-Zbraslav, výkup designového nábytku Praha-Zbraslav, výkup nábytku Halabala Praha-Zbraslav, výkup křesel Praha-Zbraslav, výkup porcelánu Praha-Zbraslav, výkup z pozůstalostí Praha-Zbraslav, vyklízení pozůstalostí Praha-Zbraslav. odhad starožitností Praha-Zbraslav

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI