Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Vinoř

Firma Výkup Antik Praha-Vinoř je zaměřena na výkup starožitností Praha-Vinoř a starožitného nábytku Praha-Vinoř po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Vinoř ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Vinoř a výkup retro doplňků Praha-Vinoř jako jsou stará křesla Praha-Vinoř, staré kredence Praha-Vinoř, chromové gauče Praha-Vinoř, starožitné psací stoly Praha-Vinoř, starožitné jídelny Praha-Vinoř, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Vinoř z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Vinoř, výkup starožitného nábytku Praha-Vinoř, výkup použitého nábytku Praha-Vinoř, výkup nábytku Praha-Vinoř, výkup chromového nábytku Praha-Vinoř, výkup designového nábytku Praha-Vinoř, výkup nábytku Halabala Praha-Vinoř, výkup křesel Praha-Vinoř, výkup porcelánu Praha-Vinoř, výkup z pozůstalostí Praha-Vinoř, vyklízení pozůstalostí Praha-Vinoř. odhad starožitností Praha-Vinoř

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI