Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Újezd

Firma Výkup Antik Praha-Újezd je zaměřena na výkup starožitností Praha-Újezd a starožitného nábytku Praha-Újezd po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Újezd ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Újezd a výkup retro doplňků Praha-Újezd jako jsou stará křesla Praha-Újezd, staré kredence Praha-Újezd, chromové gauče Praha-Újezd, starožitné psací stoly Praha-Újezd, starožitné jídelny Praha-Újezd, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Újezd z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Újezd, výkup starožitného nábytku Praha-Újezd, výkup použitého nábytku Praha-Újezd, výkup nábytku Praha-Újezd, výkup chromového nábytku Praha-Újezd, výkup designového nábytku Praha-Újezd, výkup nábytku Halabala Praha-Újezd, výkup křesel Praha-Újezd, výkup porcelánu Praha-Újezd, výkup z pozůstalostí Praha-Újezd, vyklízení pozůstalostí Praha-Újezd. odhad starožitností Praha-Újezd

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI