Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Troja

Firma Výkup Antik Praha-Troja je zaměřena na výkup starožitností Praha-Troja a starožitného nábytku Praha-Troja po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Troja ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Troja a výkup retro doplňků Praha-Troja jako jsou stará křesla Praha-Troja, staré kredence Praha-Troja, chromové gauče Praha-Troja, starožitné psací stoly Praha-Troja, starožitné jídelny Praha-Troja, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Troja z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Troja, výkup starožitného nábytku Praha-Troja, výkup použitého nábytku Praha-Troja, výkup nábytku Praha-Troja, výkup chromového nábytku Praha-Troja, výkup designového nábytku Praha-Troja, výkup nábytku Halabala Praha-Troja, výkup křesel Praha-Troja, výkup porcelánu Praha-Troja, výkup z pozůstalostí Praha-Troja, vyklízení pozůstalostí Praha-Troja. odhad starožitností Praha-Troja

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI