Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Slivenec

Firma Výkup Antik Praha-Slivenec je zaměřena na výkup starožitností Praha-Slivenec a starožitného nábytku Praha-Slivenec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Slivenec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Slivenec a výkup retro doplňků Praha-Slivenec jako jsou stará křesla Praha-Slivenec, staré kredence Praha-Slivenec, chromové gauče Praha-Slivenec, starožitné psací stoly Praha-Slivenec, starožitné jídelny Praha-Slivenec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Slivenec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Slivenec, výkup starožitného nábytku Praha-Slivenec, výkup použitého nábytku Praha-Slivenec, výkup nábytku Praha-Slivenec, výkup chromového nábytku Praha-Slivenec, výkup designového nábytku Praha-Slivenec, výkup nábytku Halabala Praha-Slivenec, výkup křesel Praha-Slivenec, výkup porcelánu Praha-Slivenec, výkup z pozůstalostí Praha-Slivenec, vyklízení pozůstalostí Praha-Slivenec. odhad starožitností Praha-Slivenec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI