Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Petrovice

Firma Výkup Antik Praha-Petrovice je zaměřena na výkup starožitností Praha-Petrovice a starožitného nábytku Praha-Petrovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Petrovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Petrovice a výkup retro doplňků Praha-Petrovice jako jsou stará křesla Praha-Petrovice, staré kredence Praha-Petrovice, chromové gauče Praha-Petrovice, starožitné psací stoly Praha-Petrovice, starožitné jídelny Praha-Petrovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Petrovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Petrovice, výkup starožitného nábytku Praha-Petrovice, výkup použitého nábytku Praha-Petrovice, výkup nábytku Praha-Petrovice, výkup chromového nábytku Praha-Petrovice, výkup designového nábytku Praha-Petrovice, výkup nábytku Halabala Praha-Petrovice, výkup křesel Praha-Petrovice, výkup porcelánu Praha-Petrovice, výkup z pozůstalostí Praha-Petrovice, vyklízení pozůstalostí Praha-Petrovice. odhad starožitností Praha-Petrovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI