Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Nedvězí

Firma Výkup Antik Praha-Nedvězí je zaměřena na výkup starožitností Praha-Nedvězí a starožitného nábytku Praha-Nedvězí po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Nedvězí ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Nedvězí a výkup retro doplňků Praha-Nedvězí jako jsou stará křesla Praha-Nedvězí, staré kredence Praha-Nedvězí, chromové gauče Praha-Nedvězí, starožitné psací stoly Praha-Nedvězí, starožitné jídelny Praha-Nedvězí, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Nedvězí z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Nedvězí, výkup starožitného nábytku Praha-Nedvězí, výkup použitého nábytku Praha-Nedvězí, výkup nábytku Praha-Nedvězí, výkup chromového nábytku Praha-Nedvězí, výkup designového nábytku Praha-Nedvězí, výkup nábytku Halabala Praha-Nedvězí, výkup křesel Praha-Nedvězí, výkup porcelánu Praha-Nedvězí, výkup z pozůstalostí Praha-Nedvězí, vyklízení pozůstalostí Praha-Nedvězí. odhad starožitností Praha-Nedvězí

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI