Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Královice

Firma Výkup Antik Praha-Královice je zaměřena na výkup starožitností Praha-Královice a starožitného nábytku Praha-Královice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Královice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Královice a výkup retro doplňků Praha-Královice jako jsou stará křesla Praha-Královice, staré kredence Praha-Královice, chromové gauče Praha-Královice, starožitné psací stoly Praha-Královice, starožitné jídelny Praha-Královice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Královice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Královice, výkup starožitného nábytku Praha-Královice, výkup použitého nábytku Praha-Královice, výkup nábytku Praha-Královice, výkup chromového nábytku Praha-Královice, výkup designového nábytku Praha-Královice, výkup nábytku Halabala Praha-Královice, výkup křesel Praha-Královice, výkup porcelánu Praha-Královice, výkup z pozůstalostí Praha-Královice, vyklízení pozůstalostí Praha-Královice. odhad starožitností Praha-Královice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI