Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Kolovraty

Firma Výkup Antik Praha-Kolovraty je zaměřena na výkup starožitností Praha-Kolovraty a starožitného nábytku Praha-Kolovraty po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Kolovraty ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Kolovraty a výkup retro doplňků Praha-Kolovraty jako jsou stará křesla Praha-Kolovraty, staré kredence Praha-Kolovraty, chromové gauče Praha-Kolovraty, starožitné psací stoly Praha-Kolovraty, starožitné jídelny Praha-Kolovraty, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Kolovraty z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Kolovraty, výkup starožitného nábytku Praha-Kolovraty, výkup použitého nábytku Praha-Kolovraty, výkup nábytku Praha-Kolovraty, výkup chromového nábytku Praha-Kolovraty, výkup designového nábytku Praha-Kolovraty, výkup nábytku Halabala Praha-Kolovraty, výkup křesel Praha-Kolovraty, výkup porcelánu Praha-Kolovraty, výkup z pozůstalostí Praha-Kolovraty, vyklízení pozůstalostí Praha-Kolovraty. odhad starožitností Praha-Kolovraty

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI