Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Dubeč

Firma Výkup Antik Praha-Dubeč je zaměřena na výkup starožitností Praha-Dubeč a starožitného nábytku Praha-Dubeč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Dubeč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Dubeč a výkup retro doplňků Praha-Dubeč jako jsou stará křesla Praha-Dubeč, staré kredence Praha-Dubeč, chromové gauče Praha-Dubeč, starožitné psací stoly Praha-Dubeč, starožitné jídelny Praha-Dubeč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Dubeč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Dubeč, výkup starožitného nábytku Praha-Dubeč, výkup použitého nábytku Praha-Dubeč, výkup nábytku Praha-Dubeč, výkup chromového nábytku Praha-Dubeč, výkup designového nábytku Praha-Dubeč, výkup nábytku Halabala Praha-Dubeč, výkup křesel Praha-Dubeč, výkup porcelánu Praha-Dubeč, výkup z pozůstalostí Praha-Dubeč, vyklízení pozůstalostí Praha-Dubeč. odhad starožitností Praha-Dubeč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI