Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Prachatice

Firma Výkup Antik Prachatice je zaměřena na výkup starožitností Prachatice a starožitného nábytku Prachatice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPrachatice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Prachatice a výkup retro doplňků Prachatice jako jsou stará křesla Prachatice, staré kredence Prachatice, chromové gauče Prachatice, starožitné psací stoly Prachatice, starožitné jídelny Prachatice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Prachatice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Prachatice, výkup starožitného nábytku Prachatice, výkup použitého nábytku Prachatice, výkup nábytku Prachatice, výkup chromového nábytku Prachatice, výkup designového nábytku Prachatice, výkup nábytku Halabala Prachatice, výkup křesel Prachatice, výkup porcelánu Prachatice, výkup z pozůstalostí Prachatice, vyklízení pozůstalostí Prachatice. odhad starožitností Prachatice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI