Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Pelhřimov

Firma Výkup Antik Pelhřimov je zaměřena na výkup starožitností Pelhřimov a starožitného nábytku Pelhřimov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPelhřimov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Pelhřimov a výkup retro doplňků Pelhřimov jako jsou stará křesla Pelhřimov, staré kredence Pelhřimov, chromové gauče Pelhřimov, starožitné psací stoly Pelhřimov, starožitné jídelny Pelhřimov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Pelhřimov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Pelhřimov, výkup starožitného nábytku Pelhřimov, výkup použitého nábytku Pelhřimov, výkup nábytku Pelhřimov, výkup chromového nábytku Pelhřimov, výkup designového nábytku Pelhřimov, výkup nábytku Halabala Pelhřimov, výkup křesel Pelhřimov, výkup porcelánu Pelhřimov, výkup z pozůstalostí Pelhřimov, vyklízení pozůstalostí Pelhřimov. odhad starožitností Pelhřimov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI