Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Pardubice

Firma Výkup Antik Pardubice je zaměřena na výkup starožitností Pardubice a starožitného nábytku Pardubice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPardubice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Pardubice a výkup retro doplňků Pardubice jako jsou stará křesla Pardubice, staré kredence Pardubice, chromové gauče Pardubice, starožitné psací stoly Pardubice, starožitné jídelny Pardubice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Pardubice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Pardubice, výkup starožitného nábytku Pardubice, výkup použitého nábytku Pardubice, výkup nábytku Pardubice, výkup chromového nábytku Pardubice, výkup designového nábytku Pardubice, výkup nábytku Halabala Pardubice, výkup křesel Pardubice, výkup porcelánu Pardubice, výkup z pozůstalostí Pardubice, vyklízení pozůstalostí Pardubice. odhad starožitností Pardubice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI