Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Opava

Firma Výkup Antik Opava je zaměřena na výkup starožitností Opava a starožitného nábytku Opava po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekOpava ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Opava a výkup retro doplňků Opava jako jsou stará křesla Opava, staré kredence Opava, chromové gauče Opava, starožitné psací stoly Opava, starožitné jídelny Opava, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Opava z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Opava, výkup starožitného nábytku Opava, výkup použitého nábytku Opava, výkup nábytku Opava, výkup chromového nábytku Opava, výkup designového nábytku Opava, výkup nábytku Halabala Opava, výkup křesel Opava, výkup porcelánu Opava, výkup z pozůstalostí Opava, vyklízení pozůstalostí Opava. odhad starožitností Opava

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI