Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Olomouc

Firma Výkup Antik Olomouc je zaměřena na výkup starožitností Olomouc a starožitného nábytku Olomouc po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekOlomouc ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Olomouc a výkup retro doplňků Olomouc jako jsou stará křesla Olomouc, staré kredence Olomouc, chromové gauče Olomouc, starožitné psací stoly Olomouc, starožitné jídelny Olomouc, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Olomouc z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Olomouc, výkup starožitného nábytku Olomouc, výkup použitého nábytku Olomouc, výkup nábytku Olomouc, výkup chromového nábytku Olomouc, výkup designového nábytku Olomouc, výkup nábytku Halabala Olomouc, výkup křesel Olomouc, výkup porcelánu Olomouc, výkup z pozůstalostí Olomouc, vyklízení pozůstalostí Olomouc. odhad starožitností Olomouc

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI