Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Náchod

Firma Výkup Antik Náchod je zaměřena na výkup starožitností Náchod a starožitného nábytku Náchod po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekNáchod ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Náchod a výkup retro doplňků Náchod jako jsou stará křesla Náchod, staré kredence Náchod, chromové gauče Náchod, starožitné psací stoly Náchod, starožitné jídelny Náchod, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Náchod z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Náchod, výkup starožitného nábytku Náchod, výkup použitého nábytku Náchod, výkup nábytku Náchod, výkup chromového nábytku Náchod, výkup designového nábytku Náchod, výkup nábytku Halabala Náchod, výkup křesel Náchod, výkup porcelánu Náchod, výkup z pozůstalostí Náchod, vyklízení pozůstalostí Náchod. odhad starožitností Náchod

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI