Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Mělník

Firma Výkup Antik Mělník je zaměřena na výkup starožitností Mělník a starožitného nábytku Mělník po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekMělník ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Mělník a výkup retro doplňků Mělník jako jsou stará křesla Mělník, staré kredence Mělník, chromové gauče Mělník, starožitné psací stoly Mělník, starožitné jídelny Mělník, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Mělník z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Mělník, výkup starožitného nábytku Mělník, výkup použitého nábytku Mělník, výkup nábytku Mělník, výkup chromového nábytku Mělník, výkup designového nábytku Mělník, výkup nábytku Halabala Mělník, výkup křesel Mělník, výkup porcelánu Mělník, výkup z pozůstalostí Mělník, vyklízení pozůstalostí Mělník. odhad starožitností Mělník

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI