Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Litoměřice

Firma Výkup Antik Litoměřice je zaměřena na výkup starožitností Litoměřice a starožitného nábytku Litoměřice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekLitoměřice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Litoměřice a výkup retro doplňků Litoměřice jako jsou stará křesla Litoměřice, staré kredence Litoměřice, chromové gauče Litoměřice, starožitné psací stoly Litoměřice, starožitné jídelny Litoměřice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Litoměřice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Litoměřice, výkup starožitného nábytku Litoměřice, výkup použitého nábytku Litoměřice, výkup nábytku Litoměřice, výkup chromového nábytku Litoměřice, výkup designového nábytku Litoměřice, výkup nábytku Halabala Litoměřice, výkup křesel Litoměřice, výkup porcelánu Litoměřice, výkup z pozůstalostí Litoměřice, vyklízení pozůstalostí Litoměřice. odhad starožitností Litoměřice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI