Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Liberec

Firma Výkup Antik Liberec je zaměřena na výkup starožitností Liberec a starožitného nábytku Liberec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekLiberec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Liberec a výkup retro doplňků Liberec jako jsou stará křesla Liberec, staré kredence Liberec, chromové gauče Liberec, starožitné psací stoly Liberec, starožitné jídelny Liberec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Liberec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Liberec, výkup starožitného nábytku Liberec, výkup použitého nábytku Liberec, výkup nábytku Liberec, výkup chromového nábytku Liberec, výkup designového nábytku Liberec, výkup nábytku Halabala Liberec, výkup křesel Liberec, výkup porcelánu Liberec, výkup z pozůstalostí Liberec, vyklízení pozůstalostí Liberec. odhad starožitností Liberec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI