Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Kroměříž

Firma Výkup Antik Kroměříž je zaměřena na výkup starožitností Kroměříž a starožitného nábytku Kroměříž po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekKroměříž ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Kroměříž a výkup retro doplňků Kroměříž jako jsou stará křesla Kroměříž, staré kredence Kroměříž, chromové gauče Kroměříž, starožitné psací stoly Kroměříž, starožitné jídelny Kroměříž, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Kroměříž z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Kroměříž, výkup starožitného nábytku Kroměříž, výkup použitého nábytku Kroměříž, výkup nábytku Kroměříž, výkup chromového nábytku Kroměříž, výkup designového nábytku Kroměříž, výkup nábytku Halabala Kroměříž, výkup křesel Kroměříž, výkup porcelánu Kroměříž, výkup z pozůstalostí Kroměříž, vyklízení pozůstalostí Kroměříž. odhad starožitností Kroměříž

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI