Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Kolín

Firma Výkup Antik Kolín je zaměřena na výkup starožitností Kolín a starožitného nábytku Kolín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekKolín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Kolín a výkup retro doplňků Kolín jako jsou stará křesla Kolín, staré kredence Kolín, chromové gauče Kolín, starožitné psací stoly Kolín, starožitné jídelny Kolín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Kolín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Kolín, výkup starožitného nábytku Kolín, výkup použitého nábytku Kolín, výkup nábytku Kolín, výkup chromového nábytku Kolín, výkup designového nábytku Kolín, výkup nábytku Halabala Kolín, výkup křesel Kolín, výkup porcelánu Kolín, výkup z pozůstalostí Kolín, vyklízení pozůstalostí Kolín. odhad starožitností Kolín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI