Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Klatovy

Firma Výkup Antik Klatovy je zaměřena na výkup starožitností Klatovy a starožitného nábytku Klatovy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekKlatovy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Klatovy a výkup retro doplňků Klatovy jako jsou stará křesla Klatovy, staré kredence Klatovy, chromové gauče Klatovy, starožitné psací stoly Klatovy, starožitné jídelny Klatovy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Klatovy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Klatovy, výkup starožitného nábytku Klatovy, výkup použitého nábytku Klatovy, výkup nábytku Klatovy, výkup chromového nábytku Klatovy, výkup designového nábytku Klatovy, výkup nábytku Halabala Klatovy, výkup křesel Klatovy, výkup porcelánu Klatovy, výkup z pozůstalostí Klatovy, vyklízení pozůstalostí Klatovy. odhad starožitností Klatovy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI