Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Kladno

Firma Výkup Antik Kladno je zaměřena na výkup starožitností Kladno a starožitného nábytku Kladno po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekKladno ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Kladno a výkup retro doplňků Kladno jako jsou stará křesla Kladno, staré kredence Kladno, chromové gauče Kladno, starožitné psací stoly Kladno, starožitné jídelny Kladno, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Kladno z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Kladno, výkup starožitného nábytku Kladno, výkup použitého nábytku Kladno, výkup nábytku Kladno, výkup chromového nábytku Kladno, výkup designového nábytku Kladno, výkup nábytku Halabala Kladno, výkup křesel Kladno, výkup porcelánu Kladno, výkup z pozůstalostí Kladno, vyklízení pozůstalostí Kladno. odhad starožitností Kladno

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI