Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Karviná

Firma Výkup Antik Karviná je zaměřena na výkup starožitností Karviná a starožitného nábytku Karviná po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekKarviná ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Karviná a výkup retro doplňků Karviná jako jsou stará křesla Karviná, staré kredence Karviná, chromové gauče Karviná, starožitné psací stoly Karviná, starožitné jídelny Karviná, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Karviná z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Karviná, výkup starožitného nábytku Karviná, výkup použitého nábytku Karviná, výkup nábytku Karviná, výkup chromového nábytku Karviná, výkup designového nábytku Karviná, výkup nábytku Halabala Karviná, výkup křesel Karviná, výkup porcelánu Karviná, výkup z pozůstalostí Karviná, vyklízení pozůstalostí Karviná. odhad starožitností Karviná

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI