Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Jičín

Firma Výkup Antik Jičín je zaměřena na výkup starožitností Jičín a starožitného nábytku Jičín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekJičín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Jičín a výkup retro doplňků Jičín jako jsou stará křesla Jičín, staré kredence Jičín, chromové gauče Jičín, starožitné psací stoly Jičín, starožitné jídelny Jičín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Jičín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Jičín, výkup starožitného nábytku Jičín, výkup použitého nábytku Jičín, výkup nábytku Jičín, výkup chromového nábytku Jičín, výkup designového nábytku Jičín, výkup nábytku Halabala Jičín, výkup křesel Jičín, výkup porcelánu Jičín, výkup z pozůstalostí Jičín, vyklízení pozůstalostí Jičín. odhad starožitností Jičín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI