Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hvožďany

Firma Výkup Antik Hvožďany je zaměřena na výkup starožitností Hvožďany a starožitného nábytku Hvožďany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHvožďany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hvožďany a výkup retro doplňků Hvožďany jako jsou stará křesla Hvožďany, staré kredence Hvožďany, chromové gauče Hvožďany, starožitné psací stoly Hvožďany, starožitné jídelny Hvožďany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hvožďany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hvožďany, výkup starožitného nábytku Hvožďany, výkup použitého nábytku Hvožďany, výkup nábytku Hvožďany, výkup chromového nábytku Hvožďany, výkup designového nábytku Hvožďany, výkup nábytku Halabala Hvožďany, výkup křesel Hvožďany, výkup porcelánu Hvožďany, výkup z pozůstalostí Hvožďany, vyklízení pozůstalostí Hvožďany. odhad starožitností Hvožďany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI